Ajuntament
Ens trobem a: Home > Ajuntament > Regidories
  • disminuir tamany texte
  • augmentar tamany texte
  • versi imprimible
  • versi accesible

Consistori

Consistori

Sr. Marc Bosch

 

Sr. Marc Bosch de Doria (Alcalde)
Grup municipal d’Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)

E-mail : mbosch@dosrius.cat

 

Sra. Judith Coll i Garcia (1r Tinent d'Alcalde)
Hisenda, Serveis Generals, Participació i Trasnparència.
Grup municipal de La Plataforma Alternativa Ciutadana de Dosrius (La PAC)

E-mail : jcoll@dosrius.cat


Sr. Joan Serra Serrapiñána

 

Sr. Joan Serra Serrapiñána (2n Tinent d'Alcalde)
Urbanisme, Obres Públiques i Manteniment.
Regidor No adscrit

E-mail : jserra@dosrius.cat

 


 

Sr. Eduard Vila i Pelegrí (3r Tinent d'Alcalde)
Educació i Joventut
Grup municipal d’Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)

E-mail : evila@dosrius.cat


 

Sr. Isidro Galiano i Galiano (4t Tinent d'Alcalde)
Medi Natural, Esports i Habitatge
Grup municipal de La Plataforma Alternativa Ciutadana de Dosrius (La PAC)

E-mail :igaliano@dosrius.cat

 

 

Sr. Eduard Garcia Íñiguez
Promoció Econòmica
Grup municipal d’Esquerra Republicana de Catalunya (ERC)


E-mail :mjubany@dosrius.cat


 

Sr. Jordi Renye i Vernet
Cultura, Serveis Socials i Sanitat
Grup municipal de La Plataforma Alternativa Ciutadana de Dosrius (La PAC)

E-mail :jrenye@dosrius.cat


 

 

Sr. Josep Jo i Munné
Grup Municipal del Partit Socialista de Catalunya (PSC)

E-mail :josepjo@dosrius.cat


 

 

Sra. Antonia Perez Ramirez
Grup Municipal del Partit Solialista de Catalunya (PSC)

E-mail :tperez@dosrius.cat


 

 

Sra. Silvia Garrido Galera
Grup Municipal del Partit Socialista de Catalunya (PSC)

E-mail :sgarrido@dosrius.cat


 

 

Sra. Maribel Forné
Grup Municipal del Partit Socialista de Catalunya (PSC)

E-mail :mforne@dosrius.cat


 

 

Sr. Manel Sanchez Moraleja
Grup Municipal del Partit Socialista de Catalunya (PSC)

E-mail :msanchez@dosrius.cat


 

 

Sr. Salvador Corbalan Muñoz
Grup Municipal del Partit Popular de Catalunya (PPC)

E-mail :scorbalan@dosrius.cat


 

SOBRE EL WEB

© Ajuntament de Dosrius

C/ Sant Antoni, 1 (08319) - Dosrius (Barcelona) Telf: 93.791.80.14